9:34 PM
День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя. Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об&rsquoєктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

До цієї визначної дати в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» відбулися заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, перегляд відеофільмів та відеороликів про революцію Гідності. На інформаційних годинах класні керівники акцентували увагу на цінностях за які варто боротися.В актовій залі школи проведено урок – реквієм «Молюсь за тебе, Україно!» пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, на який були запрошені учні 5-11 класів. Учні школи згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання під пісню «Пливе кача», яка стала Гімном майдану. Учасники заходу також мали нагоду розглянути кадри із відеозаписів тих подій, випусків новин, відеороликів, які без прикрас показали, як героїчно українці відстоювали свою свободу та гідність у 2013-2014 роках. Учні отримали грунтовну інформацію про перебіг революції, її причини та наслідки.Цей виховний захід допоміг учням зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе повноправним її громадянином.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 57 | Додав: DGolub | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar